opticontrolnovinkyDetail

T6-602S za 9.500,-EUR

2019-05-04, Martin Máca

scara roboty all-in-one

Vše v jednom balení

TEST bez nadpisu news pro vás

All-In-One za super cenu

Průmyslové aplikace a automatizace jsou stále inteligentnější, úspornější a ekonomičtější. Není lepšího příkladu než série robotů SCARA série T. Jedná se o vstupní produkty pro naše komplexní řešení SCARA robotů. Za velmi nízkou cenu můžete získat 4osého robota s integrovanou řídicí jednotkou a řadou dalších možných rozšíření, jako například Profinet a jiné. Stejně jako naše ostatní řady robotů i řada T má možnost využít komplexní portfolio integrovaných řešení, zpracování obrazu, možnost vlastního ovládacího rozhraní (GUI) a další.

 

 Rozšíření na 6kg/600mm

Na jaře roku 2019 doplnila firma Epson základní model T3-401S (nosnost 4 kg , dosah 400mm) o nový model T6-602S s nosností 6kg a dosahem 600mm.
Největší výhodou těchto flexibilních robotů je bezesporu jejich cena. S cenovkou 7.500,-EUR pro robota T3-401S a jen nepatrně vyšší cenou 9.500,-EUR pro robota T6-602S, již tyto roboty mohou konkurovat lineárním osám a komplexním pneumatickým manipulátorům. Další nespornou výhodou je integrovaná řídicí jednotka v patě robota. Už žádné další kabely, pouze robota zapojíte k přívodu elektrické energie a integrace může začít. Jak lépe tuto jednoduchost demonstrovat, než praktickou ukázkou. Aplikace hotová za 38 minut od rozbalení robota po funkční zakládání dílů do palety:

ODKAZY

Série T

⟵ Zpět na novinky

Máte zájem o novinky?

Přihlašte se k odběru našeho newsletteru.

Veškeré Vámi poskytnuté osobní údaje jsou zpracovávány v souladu s NAŘÍZENÍM EVROPSKÉHO PARLAMENTU A RADY (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů). Rádi bychom Vás informovali o způsobu nakládání s osobními údaji, účelu a době jejich zpracovávání včetně kontaktních údajů správce. Všechny tyto informace jsou podrobně specifikovány: zde.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Tato stránka v rámci poskytovaní služeb využívá cookies, pokračováním v návštěvě stránky souhlasíte s jejich používáním. Více informací, včetně informací o jejich odstranění a vypnutí naleznete zde.