opticontrolnovinkyDetail

Záruka 40 měsíců

2024-01-01

scara roboty 6osé roboty

Epson nabízí rozšířenou záruku 40 měsíců na všechny roboty

EPSON slaví 40let výroby průmyslových robotů. A jako dárek dává všem zákazníkům rozšíření záruky na 40 měsíců pro všechny modely.

Epson tak ukazuje, že se pevně stojí za kvalitou dodávaných robotů napříč všemi sériemi od HighEnd sérií až po levné série T a VT. O rozšířenou záruku si mohou požádat všich zákazníci, kteří obdrží svoji objednávku od 1.1.2024 do 30.6.2024.

Pro rozšíření záruky je nutné vyplnit formulář na stránkách www.epson.eu/robotwarranty

 

ODKAZY

Formulář pro rozšířenou záruku Podrobné podmínky prodloužení záruky

⟵ Zpět na novinky

Máte zájem o novinky?

Přihlašte se k odběru našeho newsletteru.

Veškeré Vámi poskytnuté osobní údaje jsou zpracovávány v souladu s NAŘÍZENÍM EVROPSKÉHO PARLAMENTU A RADY (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů). Rádi bychom Vás informovali o způsobu nakládání s osobními údaji, účelu a době jejich zpracovávání včetně kontaktních údajů správce. Všechny tyto informace jsou podrobně specifikovány: zde.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Tato stránka v rámci poskytovaní služeb využívá cookies, pokračováním v návštěvě stránky souhlasíte s jejich používáním. Více informací, včetně informací o jejich odstranění a vypnutí naleznete zde.