opticontrolnovinkyDetail

Spustili jsme nový WEB

2020-04-01

nové technologie opticontrol

Po dlouhé době jsme se rozloučili se starým vzhledem webu, který jsme měli .... až moc dlouho.

V posledních týdnech jsme na HomeOffice nezaháleli a věnovali jsme se novým webovým stránkách. Doufáme, že se nám je povedlo posunout z minulosti do dnešní doby. Doufáme, že budou přehledné a Vy jako naši zákazníci na nich najde všechny potřebné informace a podklady. Neopomenuli jsem ani ostatní kanály jako YouTube, Facebook, Instagram a LinkedIn. Na těchto kanálech pak v budoucnu bude nacházet obsah tématicky k těmto kanálům. Na YouTube prezentační videa, případové studie či simulace a tutoriály k průmyslovým robotům. U kanálů Facebook a Instagram pak zajímavosti ze světa robotiky, automatizace odlehčenější formou, tak nás neváhejte sledovat i zde.

Velké díky pak patří klukům z Digishocku, kteří nám stránky připravili.

 

ODKAZY

Digishock.cz YouTube Facebook Instagram LinkedIn

⟵ Zpět na novinky

Máte zájem o novinky?

Přihlašte se k odběru našeho newsletteru.

Veškeré Vámi poskytnuté osobní údaje jsou zpracovávány v souladu s NAŘÍZENÍM EVROPSKÉHO PARLAMENTU A RADY (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů). Rádi bychom Vás informovali o způsobu nakládání s osobními údaji, účelu a době jejich zpracovávání včetně kontaktních údajů správce. Všechny tyto informace jsou podrobně specifikovány: zde.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Tato stránka v rámci poskytovaní služeb využívá cookies, pokračováním v návštěvě stránky souhlasíte s jejich používáním. Více informací, včetně informací o jejich odstranění a vypnutí naleznete zde.