Profily MiniTec

Stavebnicový systém z hliníkových profilů MiniTec


Jedná se o stavebnicový systém německé obchodní značky MiniTec GmbH, která se na českém trhu objevila roku 1991 v zastoupení společnosti OPTICONTROL s.r.o..

Uplatnění hliníkových profilů a výrobků lze nalézt snad ve všech oborech. V dopravě, ve stavebnictví, v automobilovém průmyslu, v letectví, ale i v lékařství nebo potravinářství. Velkou předností hliníkových profilů je nízká hmotnost a odolnost materiálu vůči korozi, možnost povrchové úpravy a možnost tváření.

Kromě hliníkových profilů jako takových Vám můžeme nabídnout širokou škálu aplikací s hliníkovými profily MiniTec. Jedná se zejména o zařízení, jako jsou montážní stoly, dopravníkové systémy, krytí a rámy strojů, speciální aplikace při výrobě jednoúčelových strojů a zařízení, aplikace v potravinářském průmyslu, ale i výrobky for fun. Vše od vypracování návrhu přes výrobu až po montáž a uvedení do provozu.

Není rozhodující cena jednoho metru profilu, ale cena celého návrhu včetně montáže. Cena všech námi nabízených profilů je včetně přířezu a vytvarování závitů.

Přehled Al profilů a příslušenství

MiniTec GmbH byl založený v roce 1986 jako rychle se rozvíjející obchodní značka. V současnosti je uznávaným dodavatelem, který zaručuje vysokou kvalitu a komplexní služby v 5 ti výrobních závodech spolu s 60ti partnerskými a servisními středisky po celém světě. V roce 1996 byl managament kvality certifikován podle DIN EN ISO 9001 a roku 2000 značka získala v rámci managamentu životního prostředí certifikát DIN ISO 14001.

Kontakt pro Českou republiku:

Ing. Josef Gattermayer
E-mail: info@opticontrol.cz
Tel.: +420 541 232 288