opticontrolnovinkyDetail

Opatření proti koronavirové pandemii

2020-04-13

opticontrol

Práce z domova za pomoci simulátoru. Ochranné zástěny Minitec. Něco pro volný čas.

Vzhledem k současné nelehké situaci se snažíme pomoci v boji proti šíření koronavirové nákazi. V první fázi jsme přeskupili síly a upravili pracovní harmonogram, tak abychom co nejvíce omezili riziko šíření viru. Díky možnostem, které máme pokračujeme v plném pracovním nasazení jak na stávajících projektech i z domova. V mezičasech, kdy nejsou naše tiskárny požívány pro tisk dílů pro projekty využíváme je k tisku ochraných štítů.

Ochranné zástěny Minitec

Nabízíme výrobu ochraných zástěn ze systému Minitec. Nezálaží na tom kde, zda ve zdravotnictví nebo na recepci, hlavním cílem je omezit šíření virové infekce. Díky zástěnám je možné zvýšit ochranu proti rozšiřování viru kapénkami způsobených kýcháním, kašláním, nebo vydechováním. Stavebnicový systém Minitec umožňuje rychlou konstukci a instalaci přesně na míru Vašich prostor. Díky krytovaným drážkám je pohledově elegantní a reprezentativní. Přepážky se dají jednoduše čistit a dezinfikovat.

 

 

 

Vývoj robotických aplikací z domova

Epson poskytuje vývojové prostředí RC+7. Jednou z velkých výhodou tohoto prostředí je integrovaný simulátor. Díky tomu je možné většinu celé robotické aplikace naprogramovat a otestovat offline bez nutnosti být připojen k robotu. Díky tomu je možné výrazně zkrátit čas strávený přímo u zařízení. Minimalizuje se i riziko styku s ostatními kolegy a vše je možné z domova, protože vývojové prostředí EPSON RC+7 není liccencované a je zcela zdarma.

A po práci legraci

A jestli už Vám karantená leze na mozek a nevíte co dělat, tak si můžete poskládat model Formule 1. Jelikož je EPSON hrdým sponzorem týmu Mercedes-AMG Petronas Formula one, můžete si stáhnout a postavit vlastní model této formule. Plány a návod ke stažení zde.

 

⟵ Zpět na novinky

Tato stránka v rámci poskytovaní služeb využívá cookies, pokračováním v návštěvě stránky souhlasíte s jejich používáním. Více informací, včetně informací o jejich odstranění a vypnutí naleznete zde.