Zastoupení EPSON -průmyslové roboty

Zastoupení EPSON -průmyslové roboty

V roce 2010 získala společnost OPTICONTROL výhradní zastoupení pro průmyslové roboty EPSON pro Českou republiku, a tím obohatila své dlouholeté zkušenosti v oblasti jednoúčelových strojů a průmyslové automatizace. Díky tomu Vám můžeme mimo samotného prodeje těchto průmyslových robotů a jejich příslušenství, jejich servisu a technické podpory nabídnout kompletní řešení robotické aplikace na míru Vašich potřeb.

Více informací o jednotlivých typech robotů a příslušenství EPSON zde.

Prezentace a školení EPSON

V roce 2014 jsme zřídili nové školící středisko v sídle společnosti v Lelekovicích u Brna, vybavenými dvěma SCARA roboty, kamerovým systémem a přídavným systém sledování dopravníku či rotačního stolu (Conveyor Tracking). Jsme tedy schopni provádět kompletní školení servisu, obsluhy a programování robotů včetně kamerových systémů.

skolici_modul3

Školící centrum SCARA robotu EPSON v Lelekovicích (Brno – Jihomoravský kraj)

Pro školení jsou připravená dvě pracoviště, mobilní a druhé ve školící mísnosti.
Díky mobilnímu prezentačnímu modulu můžeme prezentovat či školit robotizace přímo v místě Vaší firmy. Zejména se pak můžete seznámit jak může vypadat celkový postup integrace průmyslového robotu pro Vaši aplikaci, od mechanické instalace, přes zapojení, naučení bodů po vytvoření programu robotu či kamerové inspekce. Během prezentace se tak můžete přesvědčit o výhodách použití robotů pro automatizované úkony zejména pak jejich přesnost, rychlost, spolehlivost či jejich pozitivní vlivy na výrobní proces jak je zkrácení výrobních časů a tím snížení nákladů či omezení chyb vnesených lidským faktorem. Prezentační modul obsahuje robot LS3-401S, řídící jednotku RC90 a kamerový systém CV1.